Güven İş Mermer

Hizmetlerimiz

Granit Mezar İmalatı

Eskişehir mezarcılar arasında 40 yıla yakın bir süredir hizmet veren Güven İş Mermer, onlarca çeşit granit mezar uygulaması yapmıştır. Dünyanın en sağlam taşlarından biri olan graniti kullanarak on yıllar boyunca sağlam kalacak mezarlar yapan firmamız, sevdiklerinizin hatırasını yaşatacak mezar uygulamalarında ilk olarak kaliteyi esas alır. Granit mezarlarımız, Hava koşullarından, güneşten, hayvanların olası tahribatlarından kesinlikle etkilenmez.

Granit, özellik olarak yüksek dayanıklılığa sahip bir doğal taş türüdür. Mezar yapımında tercih edilmesindeki en önemli etkenlerden biri de sağlamlığıdır. Mezarlıklar, bir kere yapıldıktan sonra nesiller boyu ziyaretçilere rehber olması nedeniyle sağlam kalması beklenen yerlerdir. Güven İş Mermer olarak bizler seçilen taşın kalitesinden birleşim yerlerindeki hassasyete kadar her aşamada titizlikle yaklaşarak mezar imalatı ve montajını gerçekleştirmekteyiz. 

Mezar uygulamasında granit malzemeyi tercih ederek yıllarca yeni yapılmış gibi cilası, kalitesi bozulmadan durabilen bir mezar yaptırmış olursunuz. Güven İş Mermer, Eskişehir ve çevre illerden gelen müşterilerine tamamen kişiye özel, kaliteli hizmetler verir.

 

Güven İş Mermer İletişim Bilgileri

Adres: Ihlamurkent Mah. Zümrüt Cd. No:93 Seyitgazi Yolu ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR:

Gsm: 0 532 715 02 68

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım