Güven İş Mermer

Hizmetlerimiz

Mermer Mezar İmalatı

Eskişehir mermer mezar yapımı konusunda uzman Güven İş Mermer, standart anıt veya isteğinize özel mermer mezarların imalatını ve uygulamasını yapmaktadır. Mermerin ısıya, soğuğa, güneşe ve diğer tüm dış etkenlere karşı olan yüksek mukavemetinden yararlanarak yapılan mermer mezarlar, uzun yıllar boyunca hiçbir sorun yaşanmadan kullanılabilmektedir.

Görselliği, sağlamlığı ve yaygın bulunabilmesi ile en çok tercih edilen mezar çeşitlerinden biri olan mermer mezarlar, Güven İş Mermer’in 40 yıllık tecrübesi ile kusursuz bir imalat süreci sonunda ortaya çıkar. Eskişehir ve çevresinde mermer denilince ilk akla gelen isimlerden biri olan firmamız,  her biri yeteri seviyede kalınlığa sahip olan ve olabildiğince az parçadan oluşan mermer mezarlar yapmaktadır.

Şekil olarak ister standart isterseniz anıt, isterseniz de tamamen özel yapım olarak mermer mezar imalatı yapabilmekteyiz. Eskişehir mezar yapımı firmalarından biri olarak uzun yıllardır değişmeyen kalitemiz, zamanın teslimatımız ile tanışmak için siz de iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Güven İş Mermer İletişim Bilgileri

Adres: Ihlamurkent Mah. Zümrüt Cd. No:93 Seyitgazi Yolu ODUNPAZARI / ESKİŞEHİR:

Gsm: 0 532 715 02 68

Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım